محل تبلیغات شما
سلام و سلام.
مدتی هست کم مینویسم درسته ولی خوب اوایل هر روز تجربه ای جدید داشتی الان اما الان انگار با دنیا و زمین یکی شدی . تو داری بالنده میشی و من لذت میبرم. دیروز ساعت 7:10 دقیقه صبح عاشق شدم دوباره. عاشق این ساعت . عاشق روز 21 و عاشق مرداد ماه. باورم نمیشه از تو توی زمین یکی دارم . کاش میشد از تو هزاران هزار داشتم شاید کمی از عطش عاشقیم کمتر بشه. چه اذیت کنی چه نه  نمیشه ازت دل کند. تمام ترانه های عاشقانه وصف تو گفته شده. فرشته خانم من داری بزرگ میشی و باید کم کم ازت دل بکنم و بزارم دنیای خودت رو کشف کنی. واقعا معنی زندگی هستی. دیروز تولدت بود. یعنی یکشنبه 21 مرداد 97 ولی برات تولد نگرفتم . جمعه پیش خونه مامان بزرگ اشرف کیک بازی کردی مامان اشرف هم رفت برات کیک آبی گرفت. همش میگی کیک آبی بزرگ دو طبقه. خاله هات هم مثل همیشه عاشقانه میخوان من رو سورپرایز کنند و با تم آبی برات تولدت بگیرن  دیشب هم رفتیم شهربازی و کلی بازی کردی و یه عروسک برنده شدی. خداروشکر همه دوستت دارن. هزار مرتبه شکر. خدا کنه بتونی توجه خدا رو هم داشته باشی خدایی که میخوام چه باشم چه نباشم چه تمام دنیا بهش اعتقاد داشته باشن چه نداشته باشن تو عاشقش باشی و باور کنی مهربون تر از اون برات کسی پیدا نمیشه. اینقدر مهربون که باور نمیکنی جهنم وجود داره. فقط مواظب حق مردم باش که خیلی سخته و همش با خدا حرف بزن. این تنها نصیحت من به تو تو بدترین شرایطته.  عکس های تولدت رو برات میزارم.
تو این سن
 بهترین غذایی که دوست داری :  همون چیپس و پنیر پیتزا و ماهی
بهترین میوه: سیب و پرتقال
رنگ: آبی
کارتون: نگهبانان جنگل  که دو تا خرس هستن که یه شکارچی هی اذیتشون میکنه
شعر: یه توب دارم رو کامل میخونی و تو حوض خونه ما ماهی های رنگارنگ رو با کمک.
رنگ: همه رو کامل بلدی کلا راضی هستم ازت
راستی لقب من از نبات مامان الان شده زندگی/ بقه هم کمتر به القاب صدات میکنن بیشتر اسمت رو میگن. ولی برای من همون نبات .نقلی و زندگی هستی
97/5/22

اولین دندانپزشکیت

تولدت تولد تولدت مبارک

عمو نوروز(عمو بهروز)

تو ,رو ,هم ,برات ,عاشق ,تولدت ,زمین یکی ,رو کامل ,میشی و ,ازت دل ,کیک آبی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

badcnusiper Geraldine's page filamezi روشنگر جبهه فرهنگی من موقوفه فرهنگی مذهبی خدماتی حضرت مسلم ابن عقیل cirpluhambholl ツ منـــــو خواهــ ـــر دوقلومـــ ツ موبایل باز Tammy's life دانلود فیلم , دانلود فیلم ایرانی , ایران فیلم, جدیدترین فیلم ایرانی, Film jadid صبا موزیک : آهنگ