محل تبلیغات شما
سلام بهترین و شیرین ترین دختر دنیا. تولد 4 سالگیت مبارک بود به همه ما. مامان الان دیره مینویسم. میدونی انگار بزرگتر که میشی هیجانش برام کمتره. ولی خدا میدونه چقدر سعی کردم تو روز تولدت خوشحالت کنم بردمت شهر بازی و بعد هم تولد و کلی تدارک دیدم برای کادوهات ولی تو مثل همیشه با غروری و ذوقت رو خیلی کم نشون میدی. دوستت دارم مامان. ایشالا 40 سالگیت بیای بغلم کنی و بهم بگی مامان واقعا ممنونم که همیشه یادم دادی خوشحال باشم و غصه هیچ چیز بی ارزشی رو تو این دنیا نخورم. یادم دادی خودم باشم نه به خاطر حرف مردم زندگی کنم. بهم یاد دادی درس خوندن و کار و موفقیت نیست و موفقیت رسیدن به خود خود خودمه که وصل میشه به خدای مهربونم. یادم دادی رویا بسازم و رویاهام رو پیگیر شم حتی اگه برای همه مسخره باشه. مامان تولد امسالت تمش یونیکورن بود و ساده دوست داشتنی برگزار شد. برات عکس میزارم عشق کوچولو.
98/06/28

اولین دندانپزشکیت

تولدت تولد تولدت مبارک

عمو نوروز(عمو بهروز)

تولد ,مامان ,دادی ,تولدت ,یادم ,رو ,یادم دادی ,و موفقیت ,خوندن و ,و کار ,درس خوندن

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

bookidooky خبرنامه آنلاین ab-rafiee.com cepternhinti وب لژیون یکم مسافر محسن اصغری نگاهی دیگر... راه آشپزی The Latest Wholesale NHL Anaheim Ducks Jerseys. leapfcomphifi تعمیر PLC مدیریت شهری در شهرستان رشت